Ogłoszenia 29. 11. 2020

1.Rozpoczynamy adwent czyli przygotowanie na sąd ostateczny oraz na Święta Bożego Narodzenia. Święcimy opłatki na stoły wigilijne, są już świece caritas (mała 6 zł, duża 15). Proszę o kontakt, żeby się w nie zaopatrzyć.

2. W każdym domu proszę przygotować obraz Matki Bożej, przy którym będziemy przeżywać wszystkie adwentowe spotkania. Dzieci proszę o robienie ozdobnych serc z dobrymi uczynkami. Młodzież proszę o ręczne przygotowanie kart świątecznych. Roraty za pomocą strony internetowej we wtorki i czwartki  o 20:30. W niedzielę i środy o 20:30 rekolekcje na żywo za pomocą internetu. Wystarczy wejść na mojego facebooka lub na stronę parafialną. W piątki zapraszam na indywidualną adorację do kościoła w Kostowie od 15 do 21. Proszę przychodzić z własnymi lampionami. Spowiedź w piątek od godz. 17. Odwiedziny chorych będą przed świętami. 3.Wybrałem rodzinę w naszej parafii, której przygotujemy szlachetną paczkę. Potrzebne są: sucha żywność, wszelkie środki czystości, pralka typu frania, piecyk typu koza, buty męskie rozmiar 44, węgiel i 10 litrów farby na ściany.