• OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  • 21 kwietnia – Światowy Dzień Modlitw o Powołania
  • 21–27 kwietnia–Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej w Kościele
  • 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha BM, głównego patrona Polski
  • Jutro 22 kwietnia  poniedziałek,  o godz. 18:00 comiesięczne spotkanie ze świętą Ritą, orędowniczką w sprawach trudnych i po ludzku nie możliwych do rozwiązania. Przynosimy róże, jako duchowy znak łączności z naszą ukochaną Świętą.
  • W środę po Mszy nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej pomocy.
  • Dziękuję wszystkim którzy włączyli się w prace porządkowe i remontowe w kościele parafialnym i przy plebanii.  Dziękuję za pyszne placki do kawy. Niech Dobry Pasterz Wam kochani stokroć wynagrodzi
  • Kochani chciałbym podzielić się ogromną radością mego serca. Nasza parafia otrzymała relikwie pierwszego stopnia: św. Moniki Matki św. Augustyna i św. Rity z Cassia, zostaną one uroczyście wprowadzone do świątyni w Kostowie 22 maja w liturgiczne wspomnienie św. Rity. Dziękuję Pani Małgorzacie za pomoc w pozyskaniu relikwii dla naszej wspólnoty parafialnej.
  • Jest do nabycia nowy nr Opiekuna, zachęcam do czytania prasy katolickiej

Serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary, składane na utrzymanie naszej parafii.

Solenizantom, jubilatom, gościom, przyjaciołom naszej Parafii oraz parafianom życzę błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Święty Augustynie

– módl się za nami